1/12

אפוקסי שפיך

אפוקסי (Epoxy) הוא למעשה חומר ציפוי מאוד נפוץ עבור רצפות בטון במבנים. החומר עצמו מורכב מחומרי פולימר סינתטיים חזקים ועמידים מאוד וניתן לעשות בו שימוש במגוון רחב של צבעים. רוב תעשיית כלי הרכב והים עושה היום שימוש בציפוי אפוקסי בשל עמידותו מפני קורוזיה. גדולתו הנוספת של חומר האפוקסי הינה ביכולתו להשתלב עם כל חומר בין אם זה בטון, אריחי קרמיקה או רצפות עץ.

אפוקסי עמיד כמיקלים
 

נוסף לכל איכויותיו של ציפוי האפוקסי, לאפוקסי עמיד כימיקלים יש יכולת מיוחדת לעמידות בפני כימקלים חזקים, שפכים, דלקים ושמנים

ציפוי חניונים
 

הדרישה לבצע איטומים וציפויים בחניונים נובעת משתי סיבות:  איכות הסביבה- למניעת אבק, מניעת חדירת מים וניקוז ומטעמי אסטטיקה- רצפות אפוקסי בחניונים נותנות לחניון מראה יוקרתי ונעים לעין.
ציפוי אפוקסי לחניונים ניתן באמצעות מערכת אפוקסי המספקת איטום , עמידות בפני שחיקה ועמידות בקרינת uv לחניונים חיצוניים.

אפוקסי מולטילייר
 

ציפוי הבנוי ממספר שכבות של אפוקסי בצמיגויות שונות, שבינן מפוזרים אגרגטים בגדלים שונים
ייתרונו העיקרי של ציפוי מיוחד זה, בנוסף לייתרונות הקיימים בציפויי אפוקסי, הוא עמידות גבוהה מפני שחיקה, מה שהופך אותו למתאים במיוחד לנשיאת עומסים כבדים.

גלעד פרוייקטים
מתמחה בציפויים מתקדמים לבטון- אפוקסי, קוורץ צבעוני, מולטילייר, מדה מתפלסת, שיקומי בטון, ציפוי ואיטום מיכלים, ציפוי פוליאוריאה, הזרקת פוליאוריטן, ציפוי פוליאוריטן מוקצף, ציפוי pvc פרקטים ושטיחים.
במהלך השנים ביצעה החברה פרוייקטים- ביניהם עבודות בהיקף ענק, עבור מגוון לקוחות מענפים רבים ושונים: מבתי קפה מהודרים ומוסדות ציבור ועד למפעלי תרופות, היי-טק ותעשיה כבדה.

לקבלת ייעוץ מקצועי, צור קשר:  050-2003782 |  050-2260732  | טלפקס: 077-7502436

עיצוב והקמה- סטודיו בועות 054-3254777 | 073-7415558

כתובת: הרב מיימון 59, שלומי | מפת הגעה