1/2

קוורץ משטח חזק ועמיד מאוד בשחיקה. מיועד לציפוי משטחים בעלי שחיקה ועבודה קשה. ניתן ליישם את הציפוי בכל צבע נדרש
לפי טבלת RAL 

קוורץ צבעוניייתרונו הגדול של משטח זה הוא היופי שלו. המשטח מגיע במגוון גדול של צבעים ומיושם בעיקר במשטחים של עסקים, או בתים פרטיים, הרוצים רצפה מיוחדת ועשירה, כגון חנויות, קניונים וכו'. 

חסרונו של המשטח הוא האמצעים המיוחדים שנדרשים על מנת לנקות אותו.  

שטיח אבן- Stone Carpetשטיח אבן הוא ציפוי מיוחד ויפה מאוד מאבני קוורץ, הנותן תחושה של שטיח מיוחד ונעים לרגלים. הוא משמש בחללים מסחריים, כגון חנויון וקניונים, כמו גם במגרשי משחקים ובבתים פרטיים.
חסרונו של משטח זה הוא הקושי לנקות אותו באמצעים רגילים.  

קוורץ מולטילייר- Multi layerציפוי הבנוי ממספר שכבות של קוורץ בצמיגויות שונות, שבינן מפוזרים אגרגטים בגדלים שונים
ייתרונו העיקרי של ציפוי מיוחד זה, בנוסף לייתרונות הקיימים בציפויי קוורץ אחרים, הוא עמידות גבוהה מפני שחיקה, מה שהופך אותו למתאים במיוחד לנשיאת עומסים כבדים 

קוורץ מוחלק הליקופטר

 

ציפוי יפה וצבעוני זה נותן תחושה חלקה ויוקרתית, הנוצרתת בזכות ההחלקה של ההליקופטר. בניגוד למשטח "שטיח אבן" או משטח קוורץ רגיל, ההליקופטר מחליק את הריצפה והופך אותה קלה לניקוי. "קוורץ מוחלק הליקופטר" מתאים לשימוש ברצפות תעשיתיות, כגון מפעלים או חניונים, חדרי קירור, שצריכים לשמור על רמת ניקיון גבוהה. 

גלעד פרוייקטים
מתמחה בציפויים מתקדמים לבטון- אפוקסי, קוורץ צבעוני, מולטילייר, מדה מתפלסת, שיקומי בטון, ציפוי ואיטום מיכלים, ציפוי פוליאוריאה, הזרקת פוליאוריטן, ציפוי פוליאוריטן מוקצף, ציפוי pvc פרקטים ושטיחים.
במהלך השנים ביצעה החברה פרוייקטים- ביניהם עבודות בהיקף ענק, עבור מגוון לקוחות מענפים רבים ושונים: מבתי קפה מהודרים ומוסדות ציבור ועד למפעלי תרופות, היי-טק ותעשיה כבדה.

לקבלת ייעוץ מקצועי, צור קשר:  050-2003782 |  050-2260732  | טלפקס: 077-7502436

עיצוב והקמה- סטודיו בועות 054-3254777 | 073-7415558

כתובת: הרב מיימון 59, שלומי | מפת הגעה